• Kix

Kiri kõige kenamale kingitusele, minule endale!

Jeehaw, sa oled nii matslikult metsikult taltsutatav. Sinu sees ja palgeil on Universumi sügavus ja maagia kombineeritud lihtsa iluga. Üks silmapilk ja ohe su huultelt võib muuta oimetuks ka kangekaelsema mehe. Sa oled imepärane naine!


Sinu üsas kasvas pisipoeg ja su hoolega juhendatud/loodud elustiil on tema elu alusvundamendiks, sinule nautimus ning nii mõnelegi ehk inspiratsiooniks.


Sa oled võluvägine, mu armastuseküllane naine. Sa oled super. Kõik väed ja jõud on sinu raudvara, mis ajaga end sulle nähtavaks, tajutavamaks on saanud. Sa oled kõiksus. Üks.


Tulgu ees tormid, kandku sind kätel armastuse liblikud, paitagu su palet kaunimad sõnad või niitku sind maapealt kõige ootamatumad lained. Sina oled- seisad ja lookled, sest tead et liikumises on elu. Ankur on kodu ning seda oled vajanud ja oodanud, pikalt. Oled õppinud ja ualdanud. Täna tead, et kõik mis elulooklevusega vabalt kaasas ei liigu, ei täida Jumala kõrgemat eesmärki- luba tal lendu tõusta! Küll lendab ja leiab see kodutu peagi oma paiga maamullal, kuhu juured ajada. Sina, mu särasilmne, piilu ikka positiivse päikese poole. Olgu selge su siht, puhas su mõte ja ärgu iial raskused leidku kohta su õlul.


Taju ja tunneta omas elu- siruta oma tiibu, hinga sisse uus värskus ning tõuse kõrgustesse. Sinu maailm, see on sinu!


Loo omad värvid, kata parimad kvaliteetse ja väärikaga, piserda essentsiks armastusepisaraid ning seo ühtseks hellitustega. Usu. Usu, mu õrn! See ongi sinu kutse.


Olla nii ja võimalikult sina.

Sina tead.

Usalda end.


Las armastuse vägi kandku sind, et täna ja tulevased põlvedki võiksid laulda seda imede laulu-


meil on elu, ema!

meil on ilu, naine!

meil on lootus, inimene!

53 views0 comments

Recent Posts

See All

info@kix.ee

Kixperience OÜ, Estonia

Reg. nr 14258877

IBAN:  EE917700771002579211

PayPal.me/kixperience

  • LinkedIn
  • Pinterest
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter

© 2017 Kixperience | All rights reserved | Terms of Use & Privacy Policy