top of page

Nele

Kose, Estonia

Kixuga on väga mõnus ja mugav pildistada. Ta on ennast hästi ette valmistanud, nii et kui endal erilisi ideid ei ole, siis sünnib ikkagi maagia. Mulle väga meeldis temapoolne juhendamine ja sättimine. Jäime oma kogemusega väga rahule ja julgen ka teistele soovitada!

Helena

Tallinn, Estonia

Suurepärane fotograaf !! Teab täpselt mida teeb. Pole varem kunagi fotograafi juures käinud ja seega ei teadnud hästi kuidas poseerida, aga fotograaf oli tublisti eeltööd teinud ja mōned näidised välja vaadanud ning juhendas väga hästi, mida teha vōiksin. Jäin väga rahule kōigega ja pildid tulid ka väga ilusad !! Suur suur aitähh !!! ❤️

Isabel

Rocca al Mare, Estonia

Kix on suurepärane fotograaf ning koostöö temaga on väga meeldiv ja sujuv. Lihtsalt super!!✌❤️

Liisu

Pärispea, Estonia

Kix! Selleks, et leida, vaata enda kõrvale:) minu naabritüdruk! Olen ääretult õnnelik ja tänulik, et leidsin just Sinu meie beebiootust jäädvustama. Sinuga oli nii mugav, kodune ja mõnus! Täname selle mõnusa fotosessiooni ja lummavate fotode eest..

Mai Triin

Jüri, Estonia

Jäin väga rahule :) Fotograaf on profesionaalne, oskab vajadusel juhendada, sättida ja kohendada, et pildid võimalikult head tuleksid. Fotode järeltöötlus ning kvliteet on ka muidugi väga head :) Aitäh!

Margit

Pirita, Estonia

Väga meeldiv oli sinuga pildistada-vaba ja hea tunne, mis on hästi oluline!

Deilor

Hiiumaa, Estonia

Kodutöö teeb ennem ära, teab mis pilte tahab. Kohapeal käib pildistamine väga kiirelt, pane käsi sinna, lõug allapoole, ära naera! 😀
Lihtne!
Suurepärane fotograaf!!

Evelin

Tallinn, Estonia

Kirstiga on pildistamine 📷 lihtne ja kiire, tulemuseks aga imelised pildid. Ta suunab pehmelt, kuid kindlalt ja tabab kohta, hetke, meeleolu. Tal on ideid ja samas on avatud pildistavate mõtetele. Ja mis pole sugugi vähetähtis - tegemist on äärmiselt suurepärase inimesega 💚. Aitäh, selle võimaluse eest, Kirsti! 🙏

Carolina

Nõmme, Estonia

Väga suurepärane fotograaf. Suutis meid pildistades kõigist kõige paremad küljed esile tuua.

Hendrika

Tallinn, Estonia

Väga professionaalne fotograaf ja imetore inimene, kes teab, mida teeb! Sessioon oli väga kerge, lõbus ning terve aja Kix juhendas ja sättis nii nagu vaja. Lõpptulemus oli loomulikult väga äge!

Maria

Tallinn, Estonia

On väga tähtis, et fotograafi ja pildistatava vahel oleks hea keemia. Kixiga oli see 110% olemas - ta on lihtsalt ise nii armas ja soe inimene ning siin polnud variantigi, et midagi saaks valesti minna. Ja no pildid.. Oeh.. Need on lihtsalt võrratud!! Nii maitsekad ja ilusad! Aitähh Sulle selle toreda päeva eest!

Lee

Saku, Estonia

Väga tore fotograaf- teab mida teeb, juhendab ja õpetab, naltsi sai ka. Järgmise korrani!

Triin

Tallinn, Estonia

Kix on ise väga armas inimene ja fotograafina super, saime väga ilusad pildid.

Lidia, RainbowGirl

Barcelona, Spain

You are a wonderful person and you show me how to believe in the impossible! You have that light inside you, the magic. 

Zana

Durban, South Africa

I thank the universe for you. Every single thing in this world stems from a single thought. So always occupy your mind with good positive thoughts so you can be the best Bunny you can be. Go out there whole-heartedly and fulfill your dreams. Live. Love. Laugh. Life is beautiful. 

Mrs Marissa Masters

London, UK

Belissimo! You are so beautiful young girl. Charmingest! I can see you are beautiful inside too! I can see it around you. 

Please reload

bottom of page